www.gazetatema.net

Site title of www.gazetatema.net is Gazeta Tema – Gazeta me e lexuar shqiptare

World ranking 5730 altough the site value is $391368. gazetatema.net IP is 149.202.73.199 on nginx/1.9.9 server works with 172 ms speed. The charset for this site is utf-8.

Web site description for gazetatema.net is gazeta me e lexuar shqiptare

General Information

 • Site Title : Gazeta Tema – Gazeta me e lexuar shqiptare
 • Charset : utf-8
 • Page Speed : 172 ms
 • Site Host : www.gazetatema.net
 • Site IP : 149.202.73.199
 • Site Server : nginx/1.9.9
 • Site Language : sq-al
 • Google Analytic Code : 19325907-2
 • Alexa Rank : 5730
 • Search Engine Indexes
 • Google Index
 • Bing Index
 • Search Engine Backlinks
 • Google Backlinks
 • Bing Backlinks
global rank trend of the past year
Search Traffic Percentage Trend

KEYWORDS STATISTICS

 • Keywords Using Count Use Rate(%)
 • 2016 102 times 5.23
 • gusht 96 times 4.92
 • komente 77 times 3.94
 • është 26 times 1.33
 • fotot 20 times 1.02
 • kundër 11 times 0.56
 • video 11 times 0.56
 • janë 9 times 0.46
 • koment 9 times 0.46
 • vetëm 8 times 0.41
 • ishte 7 times 0.36
 • shumë 7 times 0.36
 • tema 6 times 0.31
 • shqipëri 6 times 0.31
 • duke 6 times 0.31
 • disa 6 times 0.31
 • korrik 6 times 0.31
 • zululand 6 times 0.31
 • comments 6 times 0.31
 • shqipëria 5 times 0.26
 • para 5 times 0.26
 • prej 5 times 0.26
 • sigurimit 5 times 0.26
 • policia 5 times 0.26
 • super 5 times 0.26
 • tjetër 5 times 0.26
 • edhe 5 times 0.26
 • kanë 5 times 0.26
 • rreth 5 times 0.26
 • tyre 5 times 0.26
 • këtë 5 times 0.26
 • gazeta 4 times 0.20
 • shqiptare 4 times 0.20
 • facebook 4 times 0.20
 • vitit 4 times 0.20
 • kombëtares 4 times 0.20
 • vjet 4 times 0.20
 • bankers 4 times 0.20
 • tretë 4 times 0.20
 • momenti 4 times 0.20
 • udhëtarët 4 times 0.20
 • njihuni 4 times 0.20
 • kishat 4 times 0.20
 • reja 4 times 0.20
 • festave 4 times 0.20
 • çmendura 4 times 0.20
 • live 4 times 0.20
 • amerikan 4 times 0.20
 • gjitha 4 times 0.20
 • policisë 4 times 0.20
 • antena 3 times 0.15
 • botës 3 times 0.15
 • grumbulluar 3 times 0.15
 • biasi 3 times 0.15
 • kujtesë 3 times 0.15
 • lungomarja 3 times 0.15
 • fillimit 3 times 0.15
 • punimeve 3 times 0.15
 • mimoza 3 times 0.15
 • hafizi 3 times 0.15
 • polici 3 times 0.15
 • por… 3 times 0.15
 • tiranës 3 times 0.15
 • herë 3 times 0.15
 • rrallë 3 times 0.15
 • detyrueshëm 3 times 0.15
 • konferenca 3 times 0.15
 • mbrojtjen 3 times 0.15
 • kishës 3 times 0.15
 • ortodokse 3 times 0.15
 • autoqefale 3 times 0.15
 • takim 3 times 0.15
 • vjeç 3 times 0.15
 • moska 3 times 0.15
 • 1982 3 times 0.15
 • enver 3 times 0.15
 • hoxhës 3 times 0.15
 • drejtë 3 times 0.15
 • shteti 3 times 0.15
 • duhet 3 times 0.15
 • vitin 3 times 0.15
 • panik 3 times 0.15
 • anxheles 3 times 0.15
 • arreston 3 times 0.15
 • zoro-n 3 times 0.15
 • terrorizoi 3 times 0.15
 • tokë 3 times 0.15
 • buzë 3 times 0.15
 • shkembi 3 times 0.15
 • moderne 3 times 0.15
 • bukura 3 times 0.15
 • botë 3 times 0.15
 • vettingun 3 times 0.15
 • ndalojnë 3 times 0.15
 • njohur 3 times 0.15
 • resorti 3 times 0.15
 • fundi 3 times 0.15
 • bërë 3 times 0.15
 • donald 3 times 0.15
 • kështu 3 times 0.15

LINK ANALYSE

 • Text Link Rel
 • wp-copyprotect http://chetangole.com/blog/wp-copyprotect/
 • turizem /web/category/turizem/
 • tematv /web/category/video-tematv/
 • suplement /web/category/aktualitet/suplement/
 • sport /web/category/sport/
 • sociale /web/category/aktualitet/sociale/
 • sirena e alarmit e “manisë për të fortët” /web/2016/08/29/sirena-e-alarmit-e-manise-per-te-fortet/
 • si të humbim peshë? /web/2016/07/13/si-te-humbim-peshe-2/
 • shqipëria e vitit 1980: e vetme kundër botës /web/2016/08/29/shqiperia-e-vitit-1980-e-vetme-kunder-botes/
 • shendeti /web/category/shendeti/
 • sadiku te zurich, nga “i burgosur” në hero /web/2016/08/28/sadiku-te-zurich-nga-i-burgosur-ne-hero/
 • rss për artikuj /web/feed/
 • reuters: zviceranët nisin armatosjen e popullsisë /web/2016/08/28/reuters-zviceranet-nisin-armatosjen-e-popullsise/
 • rajoni /web/category/rajoni/
 • qëndroni i lidhur /web/
 • politika /web/category/aktualitet/politika/
 • pjesët e këputura të shpëtimit të greqisë /web/2016/08/28/pjeset-e-keputura-te-shpetimit-te-greqise/
 • per paratë e fituara duke i hedh ujë qumështit! /web/2016/08/28/540648/
 • operacioni sekret në kolonjë, në kërkim polici /web/2016/08/28/operacioni-sekret-ne-kolonje-ne-kerkim-polici/
 • në pritje të rrugës së arbrit /web/2016/08/28/ne-pritje-te-rruges-se-arbrit/
 • lifestyle /web/category/lifestyle/
 • lidhuni në facebook http://www.facebook.com/gazetatema
 • letër botuesit » /web/leter-botuesit/
 • kulture /web/category/kulture/
 • kryesore /web/category/kryesore/
 • kronika /web/category/aktualitet/kronika/
 • kreu /web/
 • kontakt /web/kontakt/
 • fotot/ karnavalet e çmendura në notting hill /web/2016/08/28/fotot-karnavalet-e-cmendura-ne-notting-hill/
 • fotot/ citroen c3, “aventurierja” utilitare /web/2016/08/26/fotot-citroen-c3-aventurierja-utilitare/
 • ekonomia /web/category/aktualitet/ekonomia/
 • editorial /web/category/editorial/
 • dossier /web/category/dossier/
 • chetan http://chetangole.com/
 • blogu tema /web/category/blogu-tema/
 • berisha dhe sindromi i te çmendurit me llastik /web/2016/08/28/berisha-dhe-sindromi-i-te-cmendurit-me-llastik/
 • antena /web/category/antena/
 • aktualitet /web/category/aktualitet/
 • 9 komente /web/2016/07/13/si-te-humbim-peshe-2/#comments
 • 8 komente /web/2016/08/28/protestat-e-shqiptareve-kthejne-mbrapsht-serbet-qe-donin-te-riktheheshin-ne-mushishte/#comments
 • 8 gusht, 2016 10:35 /web/2016/08/08/faktet-prapa-keqkuptimeve-te-medha-rreth-evolucionit/
 • 7 komente /web/2016/08/28/pjeset-e-keputura-te-shpetimit-te-greqise/#comments
 • 7 comments /web/2016/08/28/berisha-dhe-sindromi-i-te-cmendurit-me-llastik/#comments
 • 6 komente /web/2016/08/29/mesazhe-tronditese-ja-si-shfrytezohen-balerinat-ne-pub-et-e-tiranes-seks-me-meshkuj-2-here-ne-jave-ja-sa-paguhen/#comments
 • 6 gusht, 2016 23:02 /web/2016/08/06/nje-shprese-per-te-gjithe-boten-kancerit-po-i-vjen-fundi/
 • 5 komente /web/2016/08/28/markat-qe-prodhohen-ne-shqiperi-fasonet-shqiptare-kunder-the-guardian-lufte-shqiperise-sna-duan-ne-be/#comments
 • 4 komente /web/2016/08/29/shqiperia-e-vitit-1980-e-vetme-kunder-botes/#comments
 • 37 komente /web/2016/08/08/faktet-prapa-keqkuptimeve-te-medha-rreth-evolucionit/#comments
 • 3 komente /web/2016/08/28/karmina-thote-se-jam-septike-per-prodhimet-e-veshjeve-firmato-nga-fasonet/#comments
 • 3 comments /web/2016/08/28/per-rritjen-e-pagave-te-drejtesise-gjykime-profesionale-jo-opinione-fluturake/#comments
 • 29 gusht, 2016 13:14 /web/2016/08/29/24-vjet-nga-konferenca-per-mbrojtjen-e-kishes-ortodokse-autoqefale-shqiptare-rezoluta-kunder-janullatos/
 • 29 gusht, 2016 13:07 /web/2016/08/29/e-menduan-te-vdekur-ushtari-amerikan-lufton-i-vetem-per-nje-ore-kunder-talebaneve/
 • 29 gusht, 2016 12:56 /web/2016/08/29/fotot-te-jetosh-ne-shkretetire-festivali-i-vecante-ne-nevada/
 • 29 gusht, 2016 12:49 /web/2016/08/29/perfundon-takimi-basha-lu-ja-cfare-u-diskutua-per-60-minuta-pasdite-takim-me-meten/
 • 29 gusht, 2016 12:40 /web/2016/08/29/fotot-e-kam-dashur-qe-22-vjec-dy-kengetaret-e-famshem-puthen-dhe-shpallin-dashurine-ne-publik/
 • 29 gusht, 2016 12:27 /web/2016/08/29/audituesi-i-jep-te-drejte-bankers-petroleum-shteti-duhet-ti-ktheje-37-milione-dollare/
 • 29 gusht, 2016 12:15 /web/2016/08/29/panik-ne-los-anxheles-momenti-kur-policia-arreston-zorro-n-qe-terrorizoi-udhetaret/
 • 29 gusht, 2016 12:09 /web/2016/08/29/pd-ja-dhe-opozita-do-benin-amendamente-dhe-per-biblen-e-kuranin/
 • 29 gusht, 2016 12:01 /web/2016/08/29/fotot-nen-toke-buze-shkembi-mbi-mal-por-dhe-super-moderne-njihuni-me-kishat-me-te-bukura-ne-bote/
 • 29 gusht, 2016 11:57 /web/2016/08/29/pd-kundershton-rolin-e-ildkp-dhe-disk-propozime-te-reja-per-vettingun-ja-ku-jemi-kunder-shba-be/
 • 29 gusht, 2016 11:50 /web/2016/08/29/shqiperia-e-vitit-1980-e-vetme-kunder-botes/
 • 29 gusht, 2016 11:32 /web/2016/08/29/nje-dite-para-votimit-te-vetting-ut-donald-lu-ne-zyren-e-bashes/
 • 29 gusht, 2016 11:24 /web/2016/08/29/lista-lojtaret-e-grumbulluar-nga-de-biasi-per-maqedonin-mungon-lorik-cana-ja-risite/
 • 29 gusht, 2016 11:08 /web/2016/08/29/video-spektakolare-6-police-ndalojne-hajdutin-ne-lushnje/
 • 29 gusht, 2016 11:03 /web/2016/08/29/fotot-kujtese-lungomarja-para-fillimit-te-punimeve/
 • 29 gusht, 2016 10:53 /web/2016/08/29/mimoza-hafizi-ndarja-me-ramen-dhe-shanset-e-per-partine-e-re/
 • 29 gusht, 2016 10:45 /web/2016/08/29/fotot-polici-ne-britani-kap-prej-flokesh-gruan-per-ti-hequr-burken-por/
 • 29 gusht, 2016 10:32 /web/2016/08/29/gjysma-e-gjermaneve-kunder-nje-mandati-tjeter-per-angela-merkelin/
 • 29 gusht, 2016 10:13 /web/2016/08/29/konfindustria-sigurimet-e-makinave-u-rriten-me-300-ne-2-vjet-shteti-nuk-reagon-se-eshte-i-kapur/
 • 29 gusht, 2016 10:00 /web/2016/08/29/nje-levizje-e-re-politike-shqiptare-qe-i-shpall-lufte-tallavase-kenges-greke-emrave-te-huaj-voice-it-dhe-dance-it/
 • 29 gusht, 2016 09:49 /web/2016/08/29/plot-me-lumenj-por-shqiperia-eshte-e-treta-ne-europe-per-importet-e-larta-te-energjise-elektrike/
 • 29 gusht, 2016 09:46 /web/2016/08/29/ashpersohet-kodi-rrugor-masa-te-ashpra-per-rripin-e-sigurimit/
 • 29 gusht, 2016 09:39 /web/2016/08/29/largohu-menjehere-bashke-me-dhite-nga-parcelat-zbulohet-sms-ja-qe-inspektori-i-policise-i-dergoi-kultivuesit-te-kanabisit/
 • 29 gusht, 2016 09:26 /web/2016/08/29/sirena-e-alarmit-e-manise-per-te-fortet/
 • 29 gusht, 2016 09:24 /web/2016/08/29/fotot-motra-e-kengetares-se-njohur-arrestohet-per-prostitucion/
 • 29 gusht, 2016 09:17 /web/2016/08/29/vdekjet-dhe-aksidentet-nga-automjetet-ja-tarifat-e-reja-te-kompensimit-nga-kompanite-e-sigurimeve/
 • 29 gusht, 2016 09:15 /web/2016/08/29/nje-planet-i-ngjashem-me-token-proxima-centauri-b/
 • 29 gusht, 2016 09:10 /web/2016/08/29/frika-nga-vetingu-10-e-gjyqtareve-dhe-prokuroreve-do-dorehiqen/
 • 29 gusht, 2016 01:05 /web/2016/08/29/mesazhe-tronditese-ja-si-shfrytezohen-balerinat-ne-pub-et-e-tiranes-seks-me-meshkuj-2-here-ne-jave-ja-sa-paguhen/
 • 29 gusht, 2016 00:02 /web/2016/08/29/rriten-tensione-ne-rajon-mali-i-zi-con-ushtrine-ne-kufi-me-kosoven/
 • 28 gusht, 2016 21:35 /web/2016/08/28/operacioni-sekret-ne-kolonje-ne-kerkim-polici/
 • 28 gusht, 2016 21:34 /web/2016/08/28/vijon-aksioni-asgjesohen-ne-tropoje-1-250-bime-narkotike/
 • 28 gusht, 2016 21:32 /web/2016/08/28/rama-ne-kalane-e-dodes-do-rrisim-fondet-ne-blegtori/
 • 28 gusht, 2016 21:30 /web/2016/08/28/ndalohet-gomonia-me-300-kg-marijuane-ne-pranga-dy-shqiptare/
 • 28 gusht, 2016 21:24 /web/2016/08/28/pjeset-e-keputura-te-shpetimit-te-greqise/
 • 28 gusht, 2016 20:42 /web/2016/08/28/gjeja-me-e-pasigurt-ne-shqiperi-jane-shoqerite-e-sigurimit/
 • 28 gusht, 2016 20:10 /web/2016/08/28/e-rralle-ne-rrefimet-e-todi-lubonjes-kush-eshte-partizani-qe-gjermanet-e-varrosen-me-nderime-ushtarake-pasi-e-vrane/
 • 28 gusht, 2016 19:51 /web/2016/08/28/ne-pritje-te-rruges-se-arbrit/
 • 28 gusht, 2016 19:50 /web/2016/08/28/be-kemnbgul-qe-serbet-kane-te-drejt-te-kthehen-ne-kosove/
 • 28 gusht, 2016 19:42 /web/2016/08/28/karmina-thote-se-jam-septike-per-prodhimet-e-veshjeve-firmato-nga-fasonet/
 • 28 gusht, 2016 19:08 /web/2016/08/28/markat-qe-prodhohen-ne-shqiperi-fasonet-shqiptare-kunder-the-guardian-lufte-shqiperise-sna-duan-ne-be/
 • 28 gusht, 2016 19:01 /web/2016/08/28/nuk-eshte-antena-blendi-fevziu-merzitet-me-komentuesit-jeni-xheloze-dhe-keni-mllef-per-sukseset-tona/
 • 28 gusht, 2016 18:49 /web/2016/08/28/jo-vetem-resorti-i-festave-te-cmendura-ja-ctjeter-ndodh-ne-magaluf/
 • 28 gusht, 2016 18:36 /web/2016/08/28/protestat-e-shqiptareve-kthejne-mbrapsht-serbet-qe-donin-te-riktheheshin-ne-mushishte/
 • 28 gusht, 2016 18:08 /web/2016/08/28/per-rritjen-e-pagave-te-drejtesise-gjykime-profesionale-jo-opinione-fluturake/
 • 28 gusht, 2016 17:03 /web/2016/08/28/berisha-dhe-sindromi-i-te-cmendurit-me-llastik/
 • 28 gusht, 2016 16:56 /web/2016/08/28/540648/
 • 28 gusht, 2016 16:50 /web/2016/08/28/sadiku-te-zurich-nga-i-burgosur-ne-hero/
 • 28 gusht, 2016 15:49 /web/2016/08/28/sot-do-te-fluturoni-me-mua-sportisti-transmeton-live-ne-facebook-vdekjen-e-tij/
 • 28 gusht, 2016 13:50 /web/2016/08/28/debatik-curri-leksion-kosovareve-sdo-ta-nderroja-shqiperine/
 • 28 gusht, 2016 13:18 /web/2016/08/28/fotot-karnavalet-e-cmendura-ne-notting-hill/
 • 28 gusht, 2016 12:55 /web/2016/08/28/reuters-zviceranet-nisin-armatosjen-e-popullsise/
 • 28 gusht, 2016 11:27 /web/2016/08/28/fotot-ylli-me-i-ri-i-familjes-mbreterore-qe-ka-nje-ushtri-fansash-femra/
 • 28 gusht, 2016 11:20 /web/2016/08/28/fotot-ditet-e-fundit-te-gjyshesh-sime-fotografi-sjell-pamjet-qe-te-coptojne-zemren/
 • 28 gusht, 2016 11:05 /web/2016/08/28/a-po-perpiqet-trumpi-te-ndertoje-nje-perandori-mediatike/
 • 28 gusht, 2016 09:41 /web/2016/08/28/fotot-kepi-i-rodonit-nje-bukuri-e-rralle-dhe-e-jashtezakonshme-por/
 • 27 gusht, 2016 17:50 /web/2016/08/27/lojtari-i-real-madrid-dukej-aq-i-ri-sa-nuk-e-lejuan-te-futet-ne-lokal/
 • 27 gusht, 2016 16:52 /web/2016/08/27/plazhi-ne-spille-model-suksesi-per-tu-ndjekur-nga-te-gjitha-bashkite/
 • 27 gusht, 2016 14:03 /web/2016/08/27/10-fakte-magjepsese-per-sistemin-tone-diellor/
 • 26 gusht, 2016 19:45 /web/2016/08/26/fotot-citroen-c3-aventurierja-utilitare/
 • 26 gusht, 2016 18:35 /web/2016/08/26/fotot-njihuni-me-qytetin-me-te-bukur-ne-ballkan-eshte-ne-shqiperi/
 • 26 gusht, 2016 16:56 /web/2016/08/26/fotot-10-vende-ne-shqiperi-qe-duket-sikur-jane-nxjerre-nga-perrallat/
 • 26 gusht, 2016 16:05 /web/2016/08/26/malmo-kompania-dyshohet-per-shperndarje-dhe-shitje-ilegale-ne-shkalle-te-gjere-te-kanaleve-te-huaja-televizive-ne-suedi/
 • 26 gusht, 2016 11:48 /web/2016/08/26/kandidatet-per-tkob-zana-cela-dhe-josif-gjipali-ne-tavolinen-e-rames/
 • 25 korrik, 2016 20:21 /web/2016/07/25/enkel-demi-ne-zululand-une-nuk-kam-respekt-per-dijet-e-ngjeles-qofte-dhe-si-jurist/
 • 25 komente /web/2016/07/20/ermir-gjinishi-ne-zululand-kreshnik-spahiu-financohet-nga-levizja-gulen/#comments
 • 25 gusht, 2016 21:04 /web/2016/08/25/fotot-sheiket-e-katarit-tregojne-super-makinat-e-tyre-ne-londer/
 • 25 gusht, 2016 13:01 /web/2016/08/25/vatikani-i-kushton-nje-pulle-postare-harmonise-fetare-ne-shqiperi/
 • 25 gusht, 2016 11:58 /web/2016/08/25/qeveria-italiane-jep-500-euro-per-ditelindjen-e-cdo-18-vjecari-per-ti-shpenzuar-me-libra-sikur-kjo-te-ndodhte-dhe-ne-shqiperi/
 • 24 comments /web/2016/08/28/nuk-eshte-antena-blendi-fevziu-merzitet-me-komentuesit-jeni-xheloze-dhe-keni-mllef-per-sukseset-tona/#comments
 • 22 komente /web/2016/08/26/fotot-njihuni-me-qytetin-me-te-bukur-ne-ballkan-eshte-ne-shqiperi/#comments
 • 21 komente /web/2016/08/29/nje-levizje-e-re-politike-shqiptare-qe-i-shpall-lufte-tallavase-kenges-greke-emrave-te-huaj-voice-it-dhe-dance-it/#comments
 • 20 korrik, 2016 20:37 /web/2016/07/20/ermir-gjinishi-ne-zululand-kreshnik-spahiu-financohet-nga-levizja-gulen/
 • 20 komente /web/2016/08/28/gjeja-me-e-pasigurt-ne-shqiperi-jane-shoqerite-e-sigurimit/#comments
 • 2 komente /web/2016/08/29/lista-lojtaret-e-grumbulluar-nga-de-biasi-per-maqedonin-mungon-lorik-cana-ja-risite/#comments
 • 2 comments /web/2016/08/29/pd-ja-dhe-opozita-do-benin-amendamente-dhe-per-biblen-e-kuranin/#comments
 • 19 komente /web/2016/08/28/e-rralle-ne-rrefimet-e-todi-lubonjes-kush-eshte-partizani-qe-gjermanet-e-varrosen-me-nderime-ushtarake-pasi-e-vrane/#comments
 • 17 komente /web/2016/08/25/vatikani-i-kushton-nje-pulle-postare-harmonise-fetare-ne-shqiperi/#comments
 • 13 korrik, 2016 17:18 /web/2016/07/13/si-te-humbim-peshe-2/
 • 12 komente /web/2016/07/25/enkel-demi-ne-zululand-une-nuk-kam-respekt-per-dijet-e-ngjeles-qofte-dhe-si-jurist/#comments
 • 11 korrik, 2016 09:57 /web/2016/07/11/caj-i-malit-sekret-i-jetegjatesise-dhe-jetes-se-shendeteshme/
 • 10 komente /web/2016/08/29/mimoza-hafizi-ndarja-me-ramen-dhe-shanset-e-per-partine-e-re/#comments
 • 10 fakte magjepsëse për sistemin tonë diellor /web/2016/08/27/10-fakte-magjepsese-per-sistemin-tone-diellor/
 • 1 koment /web/2016/08/29/audituesi-i-jep-te-drejte-bankers-petroleum-shteti-duhet-ti-ktheje-37-milione-dollare/#comments
 • 0 komente /web/2016/08/29/ashpersohet-kodi-rrugor-masa-te-ashpra-per-rripin-e-sigurimit/#respond

RESPONSE (www.gazetatema.net)

 • Accept-Ranges : bytes
 • Connection : keep-alive
 • Content-Length : 216268
 • Content-Type : text/html; charset=UTF-8
 • Date : Mon, 29 Aug 2016 11:16:19 GMT
 • ETag : "57c4191c-34ccc"
 • Last-Modified : Mon, 29 Aug 2016 11:14:36 GMT
 • Server : nginx/1.9.9

Meta Tags (www.gazetatema.net)

 • generator : wordpress 4.5.3
 • og:description : gazeta me e lexuar shqiptare
 • og:image : http://www.gazetatema.net/web/wp-content/uploads/2012/12/twitter.png
 • og:site_name : gazeta tema
 • og:title : gazeta tema
 • og:type : website
 • og:url : http://www.gazetatema.net/web/
 • twitter:card : summary
 • twitter:site : @gazetatema@
 • viewport : width=device-width, initial-scale=1, maximum-scale=1

H TAGS (www.gazetatema.net)

 • h2 : aktualitet, antena brenda familjes, bota, dossier, editorial, ekonomia, emisionet, fotot/ kujtesë: “lungomarja” para fillimit të punimeve, hi-tech, kronika, kryesore, kulture, lifestyle, politika, rajoni, shendeti, shqipëria e vitit 1980: e vetme kundër botës, sociale, sport, tema tv live streaming, tema video, tematv, turizem, more >>
 • h3 : 10 fakte magjepsëse për sistemin tonë diellor, a po përpiqet trumpi të ndërtojë një perandori mediatike?, be këmbëngul që serbët kanë të drejtë të kthehen në kosovë, blogu tema, faktet prapa keqkuptimeve të mëdha rreth evolucionit, fotot/ citroen c3, “aventurierja” utilitare, fotot/ karnavalet e çmendura në notting hill, fotot/ kujtesë: “lungomarja” para fillimit të punimeve, menu, në pritje të rrugës së arbrit, një planet i ngjashëm me tokën: proxima centauri b, një shpresë për të gjithë botën, kancerit po i vjen fundi, operacioni sekret në kolonjë, në kërkim polici, pjesët e këputura të shpëtimit të greqisë, rama në kalanë e dodës: do rrisim fondet në blegtori, reuters: zviceranët nisin armatosjen e popullsisë, sadiku te zurich, nga “i burgosur” në hero, shqipëria e vitit 1980: e vetme kundër botës, si të humbim peshë?, sirena e alarmit e “manisë për të fortët”, video/ spektakolare! 6 policë ndalojnë hajdutin në lushnje, vijon aksioni, asgjësohen në tropojë 1 250 bimë narkotike, more >>
 • h4 : berisha dhe sindromi i te çmendurit me llastik, per paratë e fituara duke i hedh ujë qumështit!, sirena e alarmit e “manisë për të fortët”,

CSS FILES (www.gazetatema.net)

 • 1 : //fonts.googleapis.com/css?family=open+sans:300italic,400italic,600italic,700italic,300,400,600,700&subset=latin,latin-ext
 • 2 : //gmpg.org/xfn/11
 • 3 : //v0.wordpress.com
 • 4 : //wp.me/p3u6zh-1pbx
 • 5 : //www.gazetatema.net/web/
 • 6 : //www.gazetatema.net/web/comments/feed/
 • 7 : //www.gazetatema.net/web/feed/
 • 8 : //www.gazetatema.net/web/wp-content/plugins/contact-form-7/includes/css/styles.css?ver=4.4.2
 • 9 : //www.gazetatema.net/web/wp-content/plugins/jetpack/css/jetpack.css?ver=4.1.1
 • 10 : //www.gazetatema.net/web/wp-content/plugins/myshouts-shoutbox/myshouts.css
 • 11 : //www.gazetatema.net/web/wp-content/plugins/newsplus-shortcodes/assets/css/font-awesome.min.css?ver=4.5.3
 • 12 : //www.gazetatema.net/web/wp-content/plugins/newsplus-shortcodes/assets/css/newsplus-shortcodes.css?ver=4.5.3
 • 13 : //www.gazetatema.net/web/wp-content/plugins/really-simple-facebook-twitter-share-buttons/style.css?ver=4.5.3
 • 14 : //www.gazetatema.net/web/wp-content/plugins/social-polls-by-opinionstage/opinionstage-font.css?ver=4.5.3
 • 15 : //www.gazetatema.net/web/wp-content/plugins/social-polls-by-opinionstage/opinionstage-style-common.css?ver=4.5.3
 • 16 : //www.gazetatema.net/web/wp-content/plugins/wp-polls/polls-css.css?ver=2.73.1
 • 17 : //www.gazetatema.net/web/wp-content/themes/newsplus/css/prettyphoto.css?ver=4.5.3
 • 18 : //www.gazetatema.net/web/wp-content/themes/newsplus/responsive.css?ver=4.5.3
 • 19 : //www.gazetatema.net/web/wp-content/themes/newsplus/style.css?ver=4.5.3
 • 20 : //www.gazetatema.net/web/wp-content/themes/newsplus/user.css?ver=4.5.3
 • 21 : //www.gazetatema.net/web/wp-includes/wlwmanifest.xml
 • 22 : //www.gazetatema.net/web/wp-json/
 • 23 : //www.gazetatema.net/web/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http%3a%2f%2fwww.gazetatema.net%2fweb%2f
 • 24 : //www.gazetatema.net/web/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http%3a%2f%2fwww.gazetatema.net%2fweb%2f&format=xml
 • 25 : //www.gazetatema.net/web/xmlrpc.php
 • 26 : //www.gazetatema.net/web/xmlrpc.php?rsd

JAVASCRIPT FILES (www.gazetatema.net)

 • 1 : //46.183.123.78/www/delivery/asyncjs.php
 • 2 : //ads1.medium.al/www/delivery/asyncjs.php
 • 3 : //s0.wp.com/wp-content/js/devicepx-jetpack.js?ver=201635
 • 4 : //stats.wp.com/e-201635.js
 • 5 : //www.gazetatema.net/web/wp-content/plugins/contact-form-7/includes/js/jquery.form.min.js?ver=3.51.0-2014.06.20
 • 6 : //www.gazetatema.net/web/wp-content/plugins/contact-form-7/includes/js/scripts.js?ver=4.4.2
 • 7 : //www.gazetatema.net/web/wp-content/plugins/myshouts-shoutbox/shout.js
 • 8 : //www.gazetatema.net/web/wp-content/plugins/newsplus-shortcodes/assets/js/custom.js?ver=4.5.3
 • 9 : //www.gazetatema.net/web/wp-content/plugins/newsplus-shortcodes/assets/js/froogaloop2.min.js?ver=4.5.3
 • 10 : //www.gazetatema.net/web/wp-content/plugins/newsplus-shortcodes/assets/js/jquery.easing.min.js?ver=4.5.3
 • 11 : //www.gazetatema.net/web/wp-content/plugins/newsplus-shortcodes/assets/js/jquery.flexslider-min.js?ver=4.5.3
 • 12 : //www.gazetatema.net/web/wp-content/plugins/wp-polls/polls-js.js?ver=2.73.1
 • 13 : //www.gazetatema.net/web/wp-content/themes/newsplus/js/ajax.js?ver=4.5.3
 • 14 : //www.gazetatema.net/web/wp-content/themes/newsplus/js/custom.js?ver=4.5.3
 • 15 : //www.gazetatema.net/web/wp-content/themes/newsplus/js/jquery.hoverintent.minified.js?ver=4.5.3
 • 16 : //www.gazetatema.net/web/wp-content/themes/newsplus/js/jquery.prettyphoto.js?ver=4.5.3
 • 17 : //www.gazetatema.net/web/wp-includes/js/jquery/jquery.js?ver=1.12.4
 • 18 : //www.gazetatema.net/web/wp-includes/js/jquery/jquery-migrate.min.js?ver=1.4.1
 • 19 : //www.gazetatema.net/web/wp-includes/js/jquery/ui/accordion.min.js?ver=1.11.4
 • 20 : //www.gazetatema.net/web/wp-includes/js/jquery/ui/core.min.js?ver=1.11.4
 • 21 : //www.gazetatema.net/web/wp-includes/js/jquery/ui/tabs.min.js?ver=1.11.4
 • 22 : //www.gazetatema.net/web/wp-includes/js/jquery/ui/widget.min.js?ver=1.11.4
 • 23 : //www.gazetatema.net/web/wp-includes/js/wp-embed.min.js?ver=4.5.3
 • 24 : /web/node_modules/angular2/bundles/angular2.dev.js
 • 25 : /web/node_modules/angular2/bundles/angular2-polyfills.js
 • 26 : /web/node_modules/angular2/bundles/http.dev.js
 • 27 : /web/node_modules/es6-shim/es6-shim.min.js
 • 28 : /web/node_modules/rxjs/bundles/rx.js
 • 29 : /web/node_modules/systemjs/dist/system.js
 • 30 : /web/node_modules/systemjs/dist/system-polyfills.js
 • 31 : /web/node_modules/typescript/lib/typescript.js
 • 32 : /web/raf.js